Manipulatory 3D

Manipulatory 3D

Poznaj korzyści ergonomiczne użytkowania myszy 3D  i miej model pod pełną kontrolą podczas pracy w CAD , która stanie się znacznie zdrowsza i bardziej efektywna!

 

 

Manipulator to idealne uzupełnienie dla myszy, które umożliwia precyzyjniejsze ruchy podczas pracy z SOLIDWORKS.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O manipulatorach

Manipulatory 3D

Rodzina produktów SpaceMouse pozwala na komfortową i swobodną interakcję z materiałami cyfrowymi w najpopularniejszych programach CAD. Produkty te są odpowiedzialne za pozycjonowanie modelu lub widoku oraz zapewniają dostęp do najczęściej stosowanych poleceń w aplikacjach. Dzięki temu normalną mysz można używać zgodnie z jej przeznaczeniem — do przesuwania kursora i zaznaczania, edytowania lub tworzenia. Myszy SpaceMouse gwarantują stały sposób nawigacji, tzn. nie trzeba jej dostosowywać przy zmianie używanej aplikacji 3D.

Manipulatory 3D

WYDAJNOŚĆ / KOMFORT

Badania przeprowadzone przez Technology Assessment Group (TAG) pokazały, że wydajność pracy użytkowników mysz 3D wzrosła średnio o 21% w porównaniu do pracy bez myszy 3D. Co jest efektem zrównoważonego i zsynchronizowanego stylu pracy na dwie ręce, dzięki któremu można robić dwie rzeczy jednocześnie. Ponad 84% projektantów CAD notuje zauważalne lub znaczące usprawnienie procesu projektowania i możliwości wykrywania błędów projektowych będące wynikiem używania myszy SpaceMouse.

 

Manipulatory 3D

TECHNOLOGIA

Podstawowym elementem każdego manipulatora SpaceMouse jest drążek sterowania z czujnikiem wyposażonym w technologię 6DoF, zdolnym do rejestrowania ruchu nawet tak małego jak 4 mikrometry (czyli około 1/25 grubości ludzkiego włosa!). Urządzenia SpaceMouse, którym ufają NASA i największe na świecie firmy, zapewniają najlepszą na świecie kontrolę i precyzję potrzebną specjalistom CAD.

Korzyści

Manipulatory 3D

Wyświetlacz LCD

Kolorowy wyświetlacz LCD zapewnia podgląd funkcji przypisanych do klawiszy, pozwalając na szybki dostęp do ważnych informacji bez przerywania pracy.

Manipulatory 3D

Programowalne przyciski

Odpowiednia funkcja dla osób korzystających z możliwości podpięcia pod wybrane przyciski adekwatne klawisze funkcyjne, pomocnicze czy ustawienia nawigacji.

Manipulatory 3D

Bezprzewodowa praca

Mobilne rozwiązanie, które zapewnia dokładną nawigację 3D poprzez Wi-Fi.

Manipulatory 3D

Mobilność

Lekkie urządzenia o małym rozmiarze znaczącą poprawia komfort pracy.

Manipulatory 3D

Precyzja

Dokładna praca w programie zależna jest od rozdzielczości  czujnika myszki. Im wyższe DPI tym wyższa czułość i precyzja.

Manipulatory 3D

Praktyczny kształt

Podczas obsługi oprogramowania 3D ważna jest funkcjonalność myszki, aby podparcie dłoni i zachowanie naturalnej pozycji było prawidłowe przez wiele godzin pracy.

Wybierz optymalne rozwiązanie

Myszy od 3DConnexion są cenione w branży przemysłowej, dedykowane dla projektantów i inżynierów, które cechują się innowacyjną ergonomią i precyzyjną kalibracją, zapewniając wyjątkowy komfort i cichą pracę.

 

Ich rozwiązania technologiczne są nieustannie usprawniane w oparciu o wyniki badań naukowych, aby zapewnić doskonałą czułość, szybkość reakcji i precyzję podczas obsługi aplikacji CAD.

SpaceMouse

Gdy mysz komputerowa jest intensywnie użytkowana z powtarzającymi się wzorcami ruchu, może to powodować ból i upośledzenie czynnościowe ręki, znane również jako zespół RSI. Używanie manipulatorów 3D może zapobiec tym objawom, a jednocześnie sprawić, że praca w CAD będzie znacznie zdrowsza i bardziej efektywna.

CadMouse

Specjalistyczne myszy CadMouse przeznaczone są dla projektantów i inżynierów, odznaczają się innowacyjną ergonomią oraz dokładną kalibracją gwarantując wysoki komfort i cichą pracę. Ich funkcjonalność oraz rozwiązania technologiczne są systematycznie ulepszane w oparciu o wyniki badań naukowych, aby zapewnić dobrą czułość, szybkość reakcji czy precyzję podczas obsługi aplikacji CAD.

Zestawy

Produkty 3Dconnexion: myszy 3D SpaceMouse, myszy CadMouse oraz podkładki CadMouse Pad zsynchronizowane ze sobą na biurku projektanta tworzą synergiczny ekosystem, którego nie można odtworzyć za pomocą zwykłej myszy i klawiatury. Mysz 3D SpaceMouse płynnie pozycjonuje obiekty i widoki, a mysz CadMouse w drugiej ręce z łatwością wybiera i tworzy. Jest to najbardziej naturalny i ergonomiczny styl pracy dla profesjonalistów CAD.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA - Polityka Prywatności i Google - Warunki korzystania z usług.