RODO

Klauzula informacyjna RODO

1. Administratorem danych osobowych zbieranych przez Firmę CADWORKS SYSTEMS jest CADWORKS SYSTEMS Sp. z o.o., Tajęcina 105, 36-002 Jasionka, KRS: 0000777171, występujący jako administrator w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Dane kontaktowe: numer telefonu: +48 539578601 adres e-mail: biuro@cwsystems.pl

2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu stosowania marketingu bezpośredniego produktów lub usług w tym przekazywania informacji handlowej związanej z ofertą CADWORKS Systems, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – dobrowolnej zgody osoby której dane dotyczą, a także art. 10 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i art. 172 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

4. Cofnięcie zgody jest możliwe przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@cwsystems.pl

5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, wskazanego w treści zgody.

6. Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Dane te mogą podlegać udostępnieniu podmiotom upoważnionym do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

8. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

9. Podane przez Panią/Pana dane będą podlegały profilowaniu w celu dopasowania i przedstawienia oferty. Każdorazowo przed podjęciem decyzji w tym przedmiocie dane osobowe będę weryfikowane przez pracownika bądź współpracownika Administratora.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA - Polityka Prywatności i Google - Warunki korzystania z usług.