Licencjonowanie Platformy 3DEXPERIENCE

Licencjonowanie Platformy 3DEXPERIENCE

Wiele dostępnych wariantów licencji 3DEXPERIENCE pozwala na dopasowanie do własnych potrzeb. Wybierz optymalne rozwiązanie oferujące wygodne opcje dostępu

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O licencji

Licencjonowanie Platformy 3DEXPERIENCE

Platforma 3DEXPERIENCE oferuje rozwiązania umożliwiające pracę z Twoim zespołem. Wszystkie dane oraz pliki przechowywane w chmurze są bezpiecznie zarządzane i dostępne na platformie. Do jej użytkowania wystarczy przeglądarka internetowa, co ułatwia prace z dowolnego miejsca. Od aktualizacji czerwcowej, nie potrzebujesz już aktywnego połączenia internetowego do obsługi chmury.

Licencjonowanie Platformy 3DEXPERIENCE

Licencjonowanie obsługuje typowy roczny model subskrypcji, który jest wspólny dla wielu systemów opartych na chmurze, z bonusem powitalnym w postaci uproszczonego administrowania licencjami, monitorowania oraz zarządzania. Oparte są one na indywidualnym użytkowniku, co eliminuje śledzenie numeru seryjnego czy niewłaściwe jego użycie, co jest to dużo wygodniejsze. Nie są one także przypisane do urządzenia, co pozwala korzystać z dowolnego komputera z każdego miejsca, bez dezaktywacji i aktywacji licencji.

Licencja okazjonalna

Licencjonowanie Platformy 3DEXPERIENCE

Użytkownicy nie potrzebujący stałego dostępu do platformy tj. menedżerowie, kadra kierownicza, dostawcy czy sprzedawcy mogą korzystać z okazjonalnej licencji. Ich potrzeby są bardziej zorientowane na współpracę oraz zarządzanie, np. aby uczestniczyć w spotkaniach przeglądowych projektu, zarządzać listami zadań lub utrzymywać ścisłą kontrolę nad stanem rozwoju.

Licencjonowanie Platformy 3DEXPERIENCE

Licencja ta jest skierowana dla firm, które mają członków zespołu potrzebujących dostępu do 3DEXPERIENCE tylko w niepełnym wymiarze godzin. Rola ta zapewnia ograniczony czasowo dostęp do chmury w celu współpracy, przeglądania treści oraz dzielenia się opiniami. Jest ona sprzedawaną w odstępach trzymiesięcznych.

Licencjonowanie Platformy 3DEXPERIENCE

ŁATWE ZARZĄDZANIE LICENCJAMI

Role na platformie 3DEXPERIENCE zarządzane są poprzez prosty i innowacyjny system zarządzania licencjami. Panel kontrolny członków umożliwia administratorom monitorowanie i zarządzanie użytkownikami oraz ich licencjami, zarówno standardowymi, jak i zwykłymi. Dzięki temu intuicyjnemu interfejsowi administratorzy mogą łatwo śledzić, ile licencji jest dostępnych i zużywanych, kto z nich korzysta, oraz łatwo przyznawać lub usuwać licencję. Łatwo jest też jednym kliknięciem zmienić licencje istniejących użytkowników lub usunąć osoby, które odchodzą z firmy.

Możliwości

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, spójne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe:

  Strona jest chroniona przez reCAPTCHA - Polityka Prywatności i Google - Warunki korzystania z usług.

  czat
  ×

  Cześć!

  Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
  KLIKNIJ
  czat

  Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA - Polityka Prywatności i Google - Warunki korzystania z usług.