Collaborative Industry Innovator

Collaborative Industry Innovator

Zapewnij swojemu zespołowi pracę w chmurze 3DEXPERIENCE® wraz z dostępnymi narzędziami do zarządzania, projektowania produktów, wykonywania analiz inżynierskich, planowania procesów produkcyjnych czy technologii zarządzania cyklem życia produktu.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O roli

Collaborative Industry Innovator

Platforma chmurowa 3DEXPERIENCE® integruje wszystkie aspekty firmy w jednym miejscu, co zwiększa współpracę, usprawnia realizację oraz podnosi innowacje. Collaborative Industry Innovator zapewnia zespołom inżynierskim niezbędny zestaw aplikacji do bezpiecznej i ustrukturyzowanej współpracy w czasie rzeczywistym nad danymi produktu.

Collaborative Industry Innovator

Rola CSV dostarcza rozwiązania umożliwiające bezpieczne przechowywanie, organizowanie i zarządzanie treścią oraz wyszukiwanie właściwych danych do ponownego ich wykorzystania, a także nawigowanie po strukturze produktu w przeglądarce internetowej, prostego przeglądania i porównywania plików 3D.

Collaborative Industry Innovator

CSV zapewnia wielu aplikacjom CAD bezpośredni wkład w pojedynczą strukturę produktu, eliminując potrzebę niezależnego zarządzania i łączenia oddzielnych, częściowych struktur produktów. Dzięki temu, że wszystkie informacje znajdują się w tym samym miejscu, każdy jest na bieżąco oraz ma dostęp do jednego aktualnego źródła. Pomaga to zespołom uniknąć ryzyka braku synchronizacji wersji modelu lub konfiguracji zespołu.

Collaborative Industry Innovator

Collaborative Industry Innovator opiera się na wspólnym modelu danych dla procesów projektowania, produkcji oraz symulacji. Dzięki środowisku w chmurze, działającemu on-line, możliwe jest wprowadzenie na rynek coraz to bardziej unowocześnionych produktów w krótszym czasie przez średnie, jak i duże firmy. Innowacje branżowe stosowane w 3DEXPERIENCE® CATIA® i XCAD są jedyną technologią na rynku, która obsługuje „projektowanie oparte na danych”.

Collaborative Industry Innovator

Rola ta jest rozszerzeniem Collaborative Business Innovator, które dostarcza dodatkową funkcjonalność ułatwiającą zarządzanie plikami. Collaborative Industry Innovator zapewnia dodatkowe 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze na użytkownika.

 

Korzyści

Collaborative Industry Innovator

Pracuj efektywniej w zespole

Korzystając z opartego na chmurze bezpiecznego narzędzia Collaborative Industry Innovator, firmy mogą wyeliminować błędy komunikacyjne, ułatwiając współpracę z osobami z firmy, jak i spoza niej, w tym z partnerami, dostawcami i producentami. Użytkownicy mogą zarządzać strukturą produktu jako danymi na platformie 3D EXPERIENCE, dzięki czemu projektanci mogą pracować równolegle.

Collaborative Industry Innovator

Zmniejsz błędy

Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do zadań, zmieniać możliwości cyklu życia itd. bezpośrednio z aplikacji CAD. Platforma automatycznie zapewnia, że ​​użytkownicy są na bieżąco z projektami oraz powiązanymi danymi, aby zniwelować prawdopodobieństwo błędów. Gdy zespoły rozproszone geograficznie opracowują projekt, makieta cyfrowa (DMU) działająca w czasie rzeczywistym jest bezpiecznie dostępna dla każdego w przedsiębiorstwie poprzez łatwy w użyciu interfejs, który nie wymaga umiejętności CAD.

Collaborative Industry Innovator

Zorganizuj swoją pracę

Platforma ułatwia przeglądanie określonych zadań z przypisanymi członkami zespołu za pośrednictwem znanego interfejsu opartego na przeglądarce. Zapewnia łatwy dostęp do informacji kto jest odpowiedzialny za dane zadanie, terminów dostaw i odpowiednich treści. W tym środowisku współpracy członkowie zespołu zawsze widzą najnowszy status, ponieważ uzyskują dostęp do danych w czasie rzeczywistym.

Broszury 3DEXPERIENCE

Zmień sposób tworzenia produktów oraz kształtowania doświadczeń Klientów. Połącz cały ekosystem firmy.

portfolio 3dexperience works

Aplikacje

Każda rola Platformy 3DEXPERIENCE® to zestaw aplikacji funkcjonujących z poziomu przeglądarki. Są one uzupełnieniem posiadanych systemów i zapewniają bezpośredni dostęp do zaawansowanych rozwiązań np. analitycznych za pośrednictwem chmury (SIMULIA).

Rozszerz swoje portfolio produktów SOLIDWORKS i poznaj aplikacje dostępne dla roli Collaborative Industry Innovator.

 

 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, spójne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA - Polityka Prywatności i Google - Warunki korzystania z usług.