Collaborative Business Innovator

Collaborative Business Innovator

Poznaj kluczową rolę dostępną na platformie 3DEXPERIENCE®. Zapewnij aplikacje i usługi niezbędne do współpracy zespołu procesu projektowego poprzez swobodną komunikację.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O roli

Collaborative Business Innovator

Platforma chmurowa 3DEXPERIENCE® integruje wszystkie aspekty firmy w jednym miejscu, co zwiększa współpracę, usprawnia realizację oraz podnosi innowacje. Rola IFW dostarcza aplikacje i usługi umożliwiające cyfrowe łączenie pracowników, dostawców, klientów czy konsumentów. Oferuje zespołom tworzenie pulpitów nawigacyjnych czy społeczności, agregowanie i udostępnianie danych oraz zrzesza ludzi i dane w jednym miejscu, co wzmacnia kooperację, elastyczność oraz skraca czas wprowadzenia produktu na rynek.

Collaborative Business Innovator

Infrastruktura Platformy jest obsługiwana przez firmę Dassault Systemes, dzięki której możesz błyskawicznie rozpocząć pracę. Nie jest potrzebne konfigurowanie i konserwowanie serwera czy sieci VPN, ani czasochłonne wdrażanie. Dzięki temu zmniejsza się obciążenie IT, jednocześnie zapewniając bezpieczne środowisko do przechowywania danych projektowych. Rola umożliwia dostęp 5 GB miejsca w chmurze na użytkownika.

Collaborative Business Innovator

Dostęp do roli 3DEXPERIENCE Collaborative Business Innovator jest możliwy poprzez zakup subskrypcji kwartalnej lub rocznej. Do jej wykorzystania potrzebne jest jedynie połączenie internetowe i założenie konta, następnie po zalogowaniu można zacząć pracę nad projektem, niezależnie od lokalizacji. Posiadanie aktywnej roli IFW umożliwia uzyskanie szeregu możliwości rozwiązań chmurowych. Jest ona niezbędna dla każdej innej roli w ramach platformy.

Broszury 3DEXPERIENCE

Zmień sposób tworzenia produktów oraz kształtowania doświadczeń Klientów. Połącz cały ekosystem firmy.

portfolio 3dexperience works

Korzyści

alt industry-innovator.jpg

Istotne informacje w jednym miejscu

Collaborative Business Innovator pozwala na generowanie pulpitów nawigacyjnych w celu sprawnego i bezpiecznego udostępniania istotnych danych dotyczących rozwoju produktu tj. kluczowe wskaźniki wydajności kadrze kierowniczej czy klientom. W jednym wygodnym miejscu online masz możliwość stworzenia panelu z łatwością oraz dostosowania środowiska i wyświetlania informacji, które są dla Twojej firmy najistotniejsze, a także informowania swojego zespołu poprzez udostępnianie wszelkiego rodzaju mediów, tj. obrazy, filmy i dowolne pliki CAD.

Collaborative Business Innovator

Współpraca poprzez społeczności

Proste tworzenie społeczności pozwala udostępniać i współpracować nad pomysłami, interesującymi tematami czy projektami. Współdzielenie informacji zainteresowanym stronom w czasie rzeczywistym funkcjonuje podobnie jak na dowolnej platformie społecznościowej. Publikacje aktualizacji, prośby o opinie, angażowanie się w dyskusję, przeglądania lub komentowanie projektów niezależnie od lokalizacji. Istnieje możliwość również generowania, przydzielania oraz zarządzania zadaniami, a także monitorowania ich efektu. 3DDrive umożliwia udostępnianie plików inżynierskich, a 3DPlay podgląd interaktywnych treści.

Collaborative Business Innovator

Inteligentne przechowywanie treści inżynierskich

Chmura umożliwia gromadzenie wszystkiego za pomocą rozwiązania pamięci masowej, która rozumie pliki projektowe i relacje pomiędzy innymi plikami CAD przesyłanymi do 3DDrive. Z poziomu pulpitu można łatwo dodawać, uzyskiwać dostęp i udostępniać swoje treści inżynierskie zgodnie z potrzebami. Możliwość Wizualizacji, dodawania adnotacji, oznaczania i komentowania różnych formatów plików i udostępniaj je bezpośrednio wszystkim osobom zaangażowanym w Twój projekt.

Aplikacje

Każda rola Platformy 3DEXPERIENCE® to zestaw aplikacji funkcjonujących z poziomu przeglądarki. Są one uzupełnieniem posiadanych systemów i zapewniają bezpośredni dostęp do zaawansowanych rozwiązań np. analitycznych za pośrednictwem chmury (SIMULIA).

Rozszerz swoje portfolio produktów SOLIDWORKS poznaj aplikacje dostępne dla roli Collaborative Business Innovator.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, spójne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ogranicze

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA - Polityka Prywatności i Google - Warunki korzystania z usług.