3D Creator

3D Creator

Poznaj rolę dostępną na platformie 3DEXPERIENCE®. Projektuj mechanicznie w chmurze, dowiedz się jak działa system CAD oparty na przeglądarce internetowej.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O roli

3dexperience-3dcreator-xdesign-cwsystems

3D Creator to rola łącząca prostotę użytkowania z nowoczesną metodą projektowania poprzez współpracę w chmurze z poziomu przeglądarki internetowej. Umożliwia tworzenie parametrycznych 3D części i skomplikowanych złożeń na dowolnym urządzeniu. W uproszczeniu: jest to internetowa wersja pulpitu SOLIDWORKS.

Aplikacja xDesign

3dexperience-3dcreator-xdesign-cwsystems

Zbudowany na opartej na chmurze Platformie Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE, 3D Creator zawiera aplikację SOLIDWORKS xDesign. Uzupełnia to parametryczne przepływy pracy pulpitu SOLIDWORKS o bezproblemową wymianę danych projektowych. Interaktywna funkcja oparta na algorytmach symulacji czy optymalizacji wspiera innowacyjne rozwiązania stanowiące wyzwania projektowe.

3dexperience-3dcreator-xdesign-cwsystems

Funkcjonalności xDesign pozwala aktywnie angażować się wielu użytkownikom w proces projektowania oraz rozwoju produktu. 3D Creator zapewnia spójne środowisko dla rozproszonych geograficznie osób pracujących nad projektem poprzez zabezpieczenie przepływu informacji, pełną kontrolę dostępu do plików, funkcji udostępniania, odciążoną wizualizację oraz przegląd produktu.

Broszury 3DEXPERIENCE

Zmień sposób tworzenia produktów oraz kształtowania doświadczeń Klientów. Połącz cały ekosystem firmy.

portfolio 3dexperience works

Korzyści

Poznaj usługi, które łączą wszystkich użytkowników w łańcuchu branży opartej na współpracy.

Możliwości

Poznaj funkcjonalności 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS 3D Creator. Elastyczne procesy projektowe i współpraca w czasie rzeczywistym.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
cwsystems-3dexperience-mozliwosci-1

Inspiruj się, dzięki wskazówkom projektowym

3D Creator zapewnia wytyczne projektowe sugerujące m.in. w którym miejscu powinna znajdować się minimalna ilość materiału, aby spełnić założenia. Umożliwia optymalizację oraz rozwój istniejących projektów, dzięki generatywnemu podejściu do projektowania. Pozwala czerpać inspiracje z rzeczywistych obciążeń i osprzętu.

cwsystems-3dexperience-mozliwosci-2

Skup się na projektowania, a nie na zarządzaniu plikami

Rola 3D Creator umożliwia sprawną iterację poprzez możliwość zmiany założeń projektowych. Wszystkie dane przechowywane są na platformie, co minimalizuje nieścisłości w strukturze części i zespołów. Co więcej, wbudowana kontrola wersji zapewnia śledzenie dodatkowych specjalistycznych narzędzi.

cwsystems-3dexperience-mozliwosci-3

Bezproblemowa integracja z SOLIDWORKS CAD

Projekty 3D Creator można przenosić do pulpitu SOLIDWORKS z bezpośrednim importem i eksportem. Podczas modyfikowania modeli w SOLIDWORKS lub 3DEXPERIENCE, pliki 3D Creator są automatycznie aktualizowane i na odwrót. Płynne przejście jest możliwe również pomiędzy 3D Creator i 3D Sculptor, a także innymi rozwiązaniami projektowymi na Platformie.

cwsystems-3dexperience-mozliwosci-4

Bądź w kontakcie ze swoją siecią, za pomocą narzędzi do współpracy

Platforma 3DEXPERIENCE umożliwia tworzyć własne pulpity nawigacyjne i społeczności, co pozwala przeglądać i udostępniać najnowsze dane. Możliwe jest także zarządzanie zadaniami i przypisywanie ich do członków zespołu. Z łatwością można pozyskiwać części i usługi z całego świata w 3DEXPERIENCE Marketplace.

cwsystems-3dexperience-mozliwosci-5

Przyspiesz innowacje, dzięki rozwiązaniom chmurowym

Rosnące portfolio platformy 3DEXPERIENCE pozwala zarządzać wszystkimi aspektami procesu rozwoju produktu. Wyświetlanie, dodawanie wskazówek czy udostępnianie projektu jest możliwe z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Korzystanie z bezpiecznej technologii chmury zapewnia redukcję kosztów infrastruktury, kosztów IT i konserwację oprogramowania.

Interfejs

PLATFORMA 3DEXPERIENCE

Zapewnia bezpieczne, społeczne, zaktualizowane i ustrukturyzowane środowisko dla liderów zespołów, kierowników projektów i innych profesjonalistów, którzy chcą zarządzać danymi w chmurze i współpracować bez ograniczeń.

czat
×

Cześć!

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?
KLIKNIJ
czat

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe.

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA - Polityka Prywatności i Google - Warunki korzystania z usług.